Manau buliai pajegu cia ir pergale pasiimt,bet su tom pergalem nba geriau nelyst,tad bandau tiket buliu noru laimet,o kad tai padaryt reiks ypatyngai geros ginybos pries atlanta,nes tie laksto kaip nuo grandines ka tik nutruke,o buliiai sugeba net pries tokias komandas kaip heat ar okc gerai pasigint,na su heat gale kazkiek buvo atsipalaiduota,nes jau pergales buvo nematyt,na cia tik gali manau pamaisyt atlantos prasta ginyba,automatiskai ir atlanta noredama neatsilikt bus kazkur netolis pagal taskus,tikiuosi labai daug karvem neleis mest 😁
- Balsų: 22
Komentarai (1)