Kad ir kaip patiktu pelicanu komanda,bet visgi clippers kur kas pajegesne komanda,net ir atsilikinedama sugebejo nugalet okc,kurie savo arenoj tikrai ispudyngai losia,clippersam krito trajakai labai gerai,net ir be ju turi pranasumu tiek po krepsiu tiek tokiais atsarginiais kaip jamal crawford,kuri paskutiniu metu tesiog tyciojasi is ji gint bandanciu varzovu,na ir griffinas su jordanu stipriiai prideje puolime,kur matyta kad deandre rinktu dvizenklius skaicius puolime o juo labiau 18 tasku,aisku ginyba jiem nesiseka,na bet puolimas kompensuoja viska kai jam vadovauja vienas geriausiu lygos izaideju cp 😁
- Balsų: 36
Komentarai (9)