Labai nusivyliau siuo zaideju,pilnai tikejau kad tikrai bus rimtas grajokas o juo labiau magic lyderis,bet kuo toliau tai ziuriu jam su stabilumu visai ne kazkas,o ir pataikymas labai prastas,dar pridekim nelsono sugryzima ir turim viso labo 20 min kurias gauna si naujokas,pries tokia kiemo lygio komanda kaip bucks kur tik ir turetu rodyt save,pelne viso 6 taskus,nemanau kad pries cavs bus lengviau 😁
- Balsų: 18
Komentarai (0)