Pries olimpines zaidynes nhl profesonalams nebuvo jokio pasiruosimo, teko atvykus iskart zaisti. As manau rusams tos papildomos varzybos pries norvegus tik i nauda. Suomiai turejo vakar poilsio diena tai jiems iseis ne i nauda. Zinom kad ledo ritulys zaidziamas ir buna labai daug keitimu, tai nemanau kad rusai bus pavarge, o tik dar labiau susizaide ir dar yra arenos seimininkai. Renkuosi Rusijos pergale
- Balsų: 13
Komentarai (0)