Xoxoxo... beveik 3 kofa gaunam uz lygiavertes, o gal netgi 60-70/40-30 komandas. Faktas yra tas, jog Shitty truksta patirties tokio lygio varzybose ir puikiai visi zinom, kiek \"toli\" anglai pastoviai nueina CL. TACIAU. viskam yra pradzia ir pabaiga, o prie dabartines city formos ta pradzia gali buti butent vasario 18 diena savo ETIHAR karalysteje. Pagirindinis city minusas ir barcai didelis pliusas yra tas, jog city gynejai nosis bekrapstydami nespeja sulakstyt ko pasekoje prasileidzia daznai paprastu ivarciu. Taciau ziurint i puolimo grandi, tai jega galinga ten. Negredo+Dzeko, Negredo+Jovetic, idealiausias duetas Negredo+Aguero. Kaip pats pellegrini teige, yra vilciu, jog ir nasri pasirodys pries barca, kas be ko minusu tai neprideda ciciui. Nelyginsiu as cia vietiniu cempionatu, anglu lyga n kartu pajegesne, negu ispanijoj, kurioj pagrinde kovoja 2 komandos, na nesenai prie tu dveju prisijunge ir trecia atletico. city angluose sluoja kai buldozeris visus, taciau koja kisa gynybine grandis. Plius city, jei nores eiti toliau, namuose privalo pasiimti pergale, nes patys puikiai suvokia, jog ispanijoj laimeti bus velniskai sunku.
taigi City pliusai:
- zaidziama namie
- puolimo varikliukas dirba puikiai
- demonstruojama forma labai gera
minusai:
- patirties trukumas tokio lygio macuose
- skyleta gynybos grandis
Nezinau, daugiau nesauna ideju del pliusu ir minusu, jei ka nors turit, galit dadurt.
na einam prie barcos. Barca vietiniam cempionate is vis man smukusi kaip komanda ir tikrai jau senai nebera geriausia pasaulyje, nu nebent in barcelona\'s fans dreams. Zvelgiant i zaidima ir rezultatus, tai labai jau buksuoja ir nebera ta gresmingoji barca kuri slave visus, kaip dabar tai daro city. Senuoliai iniesta su xavi, o ir mazasis uteliukas nemanau, kad lengvai apeis melynuju gynyba. Turi jaunaja komandos siela Neymara, kuriam irgi patirties ne uz kapeika dar tokiuose macuose. Cia praktiskai susitinka panasaus kalibro komandos ir macas bus labai grazus futbolo megejams, o as pabandysiu eit su seimininkais, nes uz barca statyt tai nekiltu ranka. Manot kitaip? Argumentuot galit i komentarus, kodel barca, o ne city. Na nepagailesiu cia puse algos ant sitos stafkes, kad idomiau ziuretusi. 😁
- Balsų: 39
City ekipai siame mace nepades:
Aguero ir Fernandinho, bei Millneris. Nuostoliu yra, skaudu del aguero, bet joveticius su negredo, arba dzeko turetu patempt. Fernandinho yra kam pakeist. Milneris ne per didziausia ikona.
Barcai nepades:
Puyolis ir Neymaras. Tiek vienas tiek kitas gana svarbus barcai, na mazu maziausiai naudingi.
Ginyba sunkiai tvarkosi su techniskais greitais puolejais/saugais.
Pellegrini sunku lost pries Barsa ir treniruojant Malaga is 9 varzybu vos 1 lygiosios ( Malaga buvo stipri sudetis) rezultatai buvo triuskinantys.
Barsai labai parankus atakuojantys oponentai, MC butent taip ir losia
Patirtis ir zaideju lygis katalonu puseje.
Abi komandos pastaruoju metu neblizga.
Nesutinku su statymu,o ne su baigtim nes manau abi 50/50 cia turi, o dar ir 10 dedi 😁
Zodziu bus geros idomios varzybos, esu isitikines su daug golu 😉
Asmeniskai idomiau butu matyt MC kitame etape, uzteks i Barsa ziuret 😁
Sekmes kas sita imsit as over 3 meciau stambiai 😁