Sitas statymas pagal mane saugesnis nes Gulbis neapsitrynes dar su danga sita ir pirmas setas turetu buti susipazinimo kaip kad ana savaite buvo Haasui, Almagrui ar siandien Tsongai. Kaip macas baigsis paskui tai velniai zino bet pirmas setas turetu buti Istomino. Geras jis grajokas, susitvarke galva nebedaro lempu korte apimptas pykcio. Nu apie Gulbene tai daug nesnekesiu, visi zino koks jis psichas yra ir tt, gali paimt ir visa geima vien DF darydamas nuleist. Zodziu maco nugaletojo speti nesiryztu bet 1setas manau turetu buti Istomino, o jeigu nepasims 1 seto tai ar taip ar taip jau jam tada Gulbis neatiduos ir maco.
- Balsų: 34
Komentarai (1)