Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2014/02/10 17:01 Indiana (Indiana (-9)) @-125 8/10
 

Na po vakarykscio aktorinio cirko kuris nba jau labai populiarus pasidare,3 kelinius vieni vartai,4 nebezinoma kaip zaist ir jau orlandas skrenda 22-3 skirtumu 😄cia gal isejus sternui tokios varkes suktis pradejo,heat sluoja visus,stinka jazz ir nebezino kaip laimet,orlandas isviso indiana nunese okc nunese 😄 kosmosai ir geri 😄na neesme,vienas varzybas jau yra pralaimejus indiana denveriui,bet kad tas deveris paskutinias varzybas kaip ir tikejausi po vienos atsitiktines pergales pries clippers,dbr gauna nuo visu dvizenkliais skirtumais ramiai,tad jei cia indina neims situ bent 10 taskeliu,tai nebezinau kaip suprast ta nba 😁

  • Balsų: 27
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Aurimaz

Padėkų: 117

Sekėjų: 15

  • Unitai -2.98
  • ROI -0.03%
  • W% 48.45%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 1285
  • Unitų atspėta: 10059.02
  • W-L-T : 609-648-28
  • Vid. unitų skaičius: 7.83
  • Unitų spėta: 10062.00
  • Vid. koeficientas: 132.7
 

Unitų pokytis

104-2-8-14-202025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (24)

  • Beveik pataikiau -39 😄
  • 10 dbr uz spurs 😁
  • Spurs jau gal si karta nelaimes jau -20 😄
  • Jo, gal vis tik nelendu... nes vis tik net atsarginiai Denverio dabar tusčia bala, o pas Indiana Scola, Grangeris, Watsonas...
  • Sakau nejuokauk taip,deveri visi lesa kaip tik nori 😁 na cia nebent jau atsipalaiduotu labai,kaip pvz vien per 3 kel indiana 7 klaidas padare
  • Taip ir neapsisprendžiu dėl foros... dabar visi 30 jau..
  • Nu jo -27 😁
  • Pinigu gi darymas tas nba
  • Uz bucks irgi uzmeciau
  • Pažiūrėsiu trečio pradžią ir bus matyt kokia ten situacija. Įdomu kiek spursai gali tokiu stilium žaisti... jau nežinau kiek varžybų iš eilės juos taip kabinam 😄
  • Spurs live su 1.8 ikabinau 😁
  • Nezinau nepatikima zinant kaip nori rebilituotis indiana plius ginasi normaliai labai kaip moka 😁
  • Nu nežinau, tik Foye dabar turi 3 asmenines... sakai neverta?
  • Egluzinas nejuokauk taip,issibauduot baigia ten visi,tai cia ir -40 bus
  • Nu jo snd jau normaliai losia -21 per pirma puse 😁
  • Nice, +21 ... dabar jaučiu reikia užmesti už Denverio forą 😁
  • Nu va snd net hibertas medis griuna kamuoli gaudyt 😁
  • -15 jau gal nebedurniuos kaip kad megsta 😁
  • West siauteja jau po 17 tasku per keliny
  • Kiek statau uz indiana tai visada gauna ir intrigos nebelika jau po pirmo kelinio tiek pries indiana tiek pries atlanta ,manau neverta pries denveri rizikuot su tokiu kofu
  • Kipishaz asmeniskai rasyk i privata,nes cia kai parasysiu savo nuomone,tai vel subegs visokiu nepatenkintu su savo neapykantom 😁
  • Cia nebandau nepritart tiesiog idomi tavo nuomone. kaip manai kodel paskutines 2 varzybas indiana nuo nuggets gavo?
  • Nu bet jei ny laimejo 27 detroitas 17 tai negi sitie svaigalai ant 10 negali laimet,taigi geriausia namu komanda 😄
  • Bet Indiana atstovi gynyboje... ir jeigu bus tarkim žemas rezultatas, 10 taškų skirtumas nėra mažai.