Sasha siemet labai geroi formoi, nukale ir Stakhovsky ir Bautista, cia pirmam rate tiesiog suminde Bozoljaca kuris kabinosi i atlapus net paciam Federeriui. Rola grynas gruntininkas ir nezinau as ka jis cia veikia ant hardo, nemoka jis cia lost isvis, siemet tik AO suspindejo atrankoi ir viskas, cia pirmam rate vos vos isbezdeta pergale pries irgi gruntinka Velotti. Sasha serva savo siemet laiko uztikrintai, ir kol jis ta islaikys tol as su juo ir eisiu, Rola man neatrodo kad gali sukelt daug problemu jei nesukele nei Stakhovskis nei Bautista nei tas pats Bozoljacas.
- Balsų: 12
Komentarai (1)