Sveiki.Trumpai..laukiau ir islaukiau to laiko kai verta imti Kaunieciu pergale.Visi zinom Zalgirieciu situacija. Komandos lygios tik namu pranasumas turku puseje. Jasikevicius nezais? na ir zaidziant jis si sezona naudos daug neatnesa,Pocius zais,o tai jau pliusas,kof vertas demesio ir pinigu.Sekmes!
- Balsų: 4
Komentarai (1)