Sveiki. Susitinka Adrijos lygos ir Eurocup savo grupės autsaiderė Radnicki prieš Eurolygoje žaidusius Prancūzijos Strasbourg. Pirmasias varžybas išvykoje laimėjo Strasbūras keturiais taškais. Šiandien jie vyksta į išvyka, kur žūtbūt reikia laimėti norint pakovoti dėl vietos kitame etape. Strasbūras sukovojo ir su Alba bei apmaudžiai pralaimėjo Khimik nors po 2kėl pirmavo 14tšk. Nesinori tikėti jog palankiai susiklosčius aplinkybėm šiandien ir Albai nugalėjus Khimik, o Strasbūrui įveikus Radnicki Prancūzai dalintųsi 2-3 vietas su Khimik ir turėtu visus šansus patekti į kitą etapą. Na, dar apie savaitgalio matchus: Radnicki svečiuose pralaimėjo Union Olimpia 30tšk skirtumu, o Strasbūras namuose nugalėjo lentelės kaimynus Le Mans klubą 7tšk.
Tad šiandien manau nebus kartojama praeities klaidos ir susirinkta, gal ir nedidelė, bet persvara nebus išvaistyta ir žaidimas bus statomas nuo gynybos. Sėkmės
- Balsų: 6
Komentarai (3)