Sveiki. Na Valencia si sezona atrodo isties galingai, manau vienintelis klausimas sios ekipos motyvacija Europos taureje. Zvelgiant istoriskai, ir tai kaip suzaide pries Oostende,regis ,jog ispanu ekipa siame turnyre yra nusiteike kovingai. Tokiu atveju jokiu stiprybiu nei sudeties,nei zaidimo atzvilgiu rusu puseje neizvelgiu. Sios komandos susitinka bene kiekvienais metais, o siu komandu rungtynes pasizymi ypac dideliu atkaklumu. Yra Valencia jau is Kazanes ir pergale issivezus, tikiu,jog su tokia forma yra pajegi,tai pakartoti.Na,jei pralaimes,tai tik po atkaklios kovos. Sekmes 😁
- Balsų: 62
Komentarai (2)