Na taip, Atlanta pateikė staigmeną ir laimėjo prieš Indiana, bet šiąnakt to nebus. Kodėl? Pagrindinė priežastis - kas gi gins D.Howardą? Praradus Horfordą, komandoje atsirado milžiniška skylė po krepšiu, kurią užkamšyti bandoma, bet neįmanoma. Net ir esant Horfordui jam būtų velniškai sunku tvarkytis su Howandu, o dabar tikiuosi dominavimo. Be to, nepamirškim apie Hardeną ir kompaniją. Net ir be traumų buvusiai Atlantai neduočiau daug šansų, o dabar - užtikrinta Houston pergalė. Vien prieš Indianą su Hibbertu pralaimėjo šeimininkai lentą 46-34, to paties laukiu ir šiandien.
- Balsų: 30
Komentarai (0)