Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2014/01/04 14:43 Cibona (+5,5) @117 8/10
 

Value koef. už namų pliusinę.

Cibona turi nemažų bėdų. Dėl finansinių problemų komandą paliko Strawberry ir Janningsas, tačiau situacija šiek tiek stabilizavosi. Kolkas lieka Blasingmoras, klubas vis dar turi Saric, Arapovic, Razic, Kus lieka, Jagodovic ir Planinc. Zodziu nėra viskas dar taip blogai. Paskutiniame mače ir be Planinic su Arapovicium gerai sukovota isvykoje su Radnicki.

Olimpija tikrai nėra smarkiai stipresnė už namus, kad juos jų pačių aikštėje dorotų. Tokios komandos kaip Cibona paprastai sunkiai palaužiamos ir su mažensnėm ar didesnėm krizėm kovoje kiekvienus metus. Be to Olimpijai gali nepadėti ir Jacksonas, nes buvo pasigavęs virusiuką ir nesitreniravo su komanda kelias dienas.

Taigi manau, gana geras pickas su nemaža namų pliusinę. Sėkmės!

  • Balsų: 24
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

draugelis001

Padėkų: 13

Sekėjų: 12

  • Unitai -24.72
  • ROI -1.10%
  • W% 49.15%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 296
  • Unitų atspėta: 2222.28
  • W-L-T : 145-150-1
  • Vid. unitų skaičius: 7.59
  • Unitų spėta: 2247.00
  • Vid. koeficientas: 110.1
 

Unitų pokytis

-10-16-22-28-34-402025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (13)

  • Gražiai praejo
  • Neturiu žinok jo 😄
  • Betai betai, kazkaip norejau tiket, kad turi humoro jausma 😁
  • Nu tokiu urodu kaip olimpija nei su ziburiu nerasi
  • Blasingmoras yra Blassingame ka t učia nusisšneki brolis dvynys 😄
  • Kas cia per rungtynes..
  • Antras kelinukas optimistiskai tikrai nenuteikia 😁 o nesusivokusiam skaitytojui paaiskinimas: Blasingmoras yra Blassingame brolis dvynys, kuris kolkas nieko gero neparodo. Bet labai tikiuosi, kad po pertraukos išeis pats Blassingames ir pataisys situaciją 😁). To paties tikiuosi ir iš Planiniciaus, kurio pasak tamstos šiandien aikštelėje nėra 😁) O jei rimtai, missprintų visiems pasitaiko, visi suprato, ką noriu pasakyti, o jei, kas nesuprato atsiprašau.
  • Na as pats paemes atvirkciai, kad olimpij laimes daugiau 5, bet cia dar nezinia kaip baigsis
  • Ir beje autoriau prognozes kas tas Blasingmoras 😄
  • 0-17 tikrai geriau lošia 😄
  • Ta Cibona isejus zaidejams zaidzia ar geriau
  • Tai kad yra tas planinic: DD
  • Planinic nera nes išėjo jis ir bendrai iš rimtesnių liko blasingame saric kus ir rozic viskas daugiau ten atsarginiai lošia po 5 min kas pasimatė ir su radnicki kai 4 keliny pavargo tai čia olimpia tik su foa