Manau Lakers klubas db tikrai neblogoje duobeje , po 6 is eiles pralaimejimu manau siannakt pats geriausias sansas rebelituotis pries sirgalius ir svarbiausia pries pacius save . Sianankt losaima pries tikrai iveikiama varzova , juolab pries savaite siuos dvi komandos buvo susitikusiuos utoje , ir ten tik 2 taskais buvo nugaleti laikeriai , taigi manau siannakt Lakers komanda ims pergale ir daugiau nei 3.5 tasko skirtumo . Stautau ir tikiuosi ryt ryte papilnesencios saskaitos ,.
- Balsų: 24
Komentarai (0)