Na bandau vel sito taip vadinamo sniperio overi,tikiuosi si karta jau geriau mes trajakus,praeita karta abu sniperiai kaip jau iprasta su geru pataikymo procentu nedraugauja 😁,ne bet ilgai tikiuosi ti nesites ir jau siose varzybose imes ne viena trajaka 😁aplamai heatu ginyba kai lose pries tb trajaku daug leidzia varzovam mest,curry manau labiau bus priziurimas,na bet chalmers medis su savo nekokia ginyba nemanau kad sustabdys,taigi tikiuosi is sito zaidejo didesnio susikaupimo,praeitas varzybas buvo ne kartas kai net nedamete iki lanko 😔
- Balsų: 19
Komentarai (4)