Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2014/01/02 13:35 Daugiau (22.5) @-104 10/10
 

Kai visas pasaulis prilaiko 1.75 kazkur tai Pinnacle ir vel duoda kosmini 1.96. Aciu jiems! Snekant apie matca tai cia tikiuosi 3 setu kaip ir buna pastoviai pas siuos vokietukus. Rastamanas parode kad rimtai nusiteikes ir geroi formoi atvaziaves, lenkvokietis irgi ta paty parode. Abudu zaidzia nuo kvalu taigi nuovargio faktoriu kazkurio atmetam. Brownas puikiai servuoja ir labai mazai pohujizmo pas jy aks tikrai stebina, gal nusiteikes kilti siemet reitinge auksciau. Kitas zaidejas taipogi ir serva ijunges gera ir is zaidimo pastovi jeigu Kohli sugebejo apsilosti per 2 TB ir tik 2 kart nuleides padacia. Beje, pas abudu gera psichologija siuo metu, abudu sugryzineja is matcu gerai. Cia ant pergales kazkurio deti yra loterija bet va overis cia yra turbut geriausias dienos pickas, todel uz sita ir padesim 10 unitu. Sekmes!

  • Balsų: 26
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

vyckazal

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -131.12
  • ROI -4.38%
  • W% 43.63%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 375
  • Unitų atspėta: 2912.88
  • W-L-T : 161-208-6
  • Vid. unitų skaičius: 8.12
  • Unitų spėta: 3044.00
  • Vid. koeficientas: 136.5
 

Unitų pokytis

-120-126-132-138-144-1502025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (80)

  • Nu vo, lenko pergale irgi yra. galvojau bus kiek lengvesne
  • Nesakykit op kol neperšokot griovio, tuoj retired bus ir void statymas 😄
  • Cia jei kam pasiseke tai tik Gojoviciui kad isvis ta 1 seta paseme 😁
  • Vyrai galiu teigti kad pasiseke mums, jau buvo pradejes pjauti rastamanas
  • Geras geras pikas , turiu 500 uzdejas ji 😁
    daryk jau laimeta prognoze ir saunam kitu ivykiu ieskoti 😁
  • Lenkas ;DD nu ir grybas ;D
  • Suejo sveikinu😁
  • Valtabija sudlenki kaip kulxozo avina
  • Ner uz ka, sakiau dienos pickas cia, butu buvus visiska nesamone sitokiu budu prapisti 😁
  • Vyrai nekomentuokit , nes rasys tuoj kad negalim dziaugtis 😁
    lenkas per du setus sakai... Nu nelabai , o overis puikus pikas , aciu Vycka
  • PAGALIAU😡 Teisybe yra vistik 😄
  • Shokii kol visiskai nepasigaidinai ,bo biski gali jau slyst n.x 😁
  • Nevykes tas gajwocik vargsta savo padavima kai bbz kas.
  • Ole ole ole o \"Ekranas \" oleeee 😄
  • YRA !
  • Yra 4-2 😡
  • Gerai tyliu, issiliek mazyli 😁
  • IMS DABAR
  • 11 bp
  • Nu ir kas kad jis cia rasineja ar tau trukdo? gal emociskas zmogus yra, patinka jam pastates yra ir serga uz savo stafke 😁
  • 😁 vyniok tu is cia su savo lenku , tikiuosi nuims sakau brown ta lenka kaip nors...
    nors bp vel nepasinaudojo
  • VEL I TINKLA .........
  • Jezau kaip nesiseka jam , as senai nemaciau taip kad taip neitu vienam zaidejui ispyldymas
  • Aina nx tu dalbjobas rimtai. pradek gyditis dar ir nuo nervu. isvis as kitiem nieko nesakau, tau tik verksny, kad po kiekvieno tasko atbegi cia komentara parasyti, kad kiti pagailetu taves. as tiesiog pasakiau, kad galvoju jog lenko pergale, ir turbut per 2 setus.
  • Laimes brown
  • Vėl bus bp
  • Vycka jam vpadlu kad mes laimetumem , zinai statistinis lietuvis 😁
    30-0 vel BROWN
  • Tau shokki gal liga prie visu prisipisinet? 😄
  • JIE ABU MOLINIAI zaidejai yra , challangerio grybai , bet kad Brown karts nuo karto islenda i rimtesni turnyra , ko lenkas niekada taip ir nepadarys 😁
  • Ta prasme , mums vieno breako reikia ir mes laimetumem , 9 break pointus bicas prap*isa , o tu sakai ko cia nervuojates visi ar verkiat? Bl tau gaila kad kitiems pasisekes ar kaip yra? 😁
  • Jei tau lenkas molis, ir sudauzo ta browna, tai brown isvis SUDUKAS 😁
  • Losia jis tikrai neblogai dabar , stengiasi vyras , bet kad perspuka labai , bet pamatysi vistiek nuims jis overi , o ir lenka slykstu tikiuos nuims , nes mums kofas butu geresnis kitam matche pries brown nei pries lenka kuris yra moli visiskas 😁
  • Experte o ko tu verki, kad nepasiema? is anu metu nepasimokei kokia browno psichika? anamet isvis kelis kart nuo 0-40 nenubreikino ir pasisalino ir aikstes, poto i narkotikus ilindo. ko tu tikiesi, kad naujas sezonas ir baam jis jau traiskys?
  • 😄DDDDDDDDDDDDD nu cia ziauru 😄D nu nemates gyvenime sitaip as
  • Pize 😄
  • Ble jis nesveikas 😄D
  • Nesakiau, kad bus BUTENT underis. pats uzmetes ant lenko 200 ir ramiai ziuriu. tu nebezysk vaikas ir buk gerutis, nesidaryk sau gedos 😁
  • As tyliu , jeigu sito nepasiema tegu ima retired ir eina lost fules
  • 40-0 zekit vel ima 😄
    3 karta nu turi imti
  • 3 kartas nemeluos vyrai
  • Kaip nors kiek suzaliuosi tada pakalbesim vaikas sako
    30-0 vel puiki pradzia brown
  • Tai kad kazkoks lavonas atejas pi*sa prota mums cia 😁 stato po 10lt ir aiskina kad cia underis turi but , nemato vaizdo ir kalba 😁
    O mums tie kurie pastate stambiau nervas ima kad tokios progos yra susikuriamos bet igyvendinimas niekaip nepaeina 6 bp brown nepasieme is eiles....
  • Linksma cia jau 😁
  • Patylek vaikas, matosi ant kiek prasiloses esi 😄 😄
  • Saka tw pralosei 😄 😄
  • Pasol tu nx erely , atejas pisa jis cia mums prota , reza jis ziuriu , isijunk telika ir paziurek matcha pazek kaip nesiseka Brown , ar ir tw jau pralosei?
  • Nu koks fuksas tai pzd cia 😄DD
  • Ble lenkas kai prasisuko cia 😄 nice 😋
  • Is 40-0 nesugeba paiimt 😄
  • Experte, ko tu cia verki, matom gi mes reza
  • 40-0 vel eme , ir ta 40-15 taskely taip apmaudziai pralose.... vel deuce
  • Bl* pirmas bp vel kaip LUCKYYYY
  • Pjauna jau lenkas 😄
  • 6-3 turi imti brownas sita ir 3setas jau giliai px bus
  • Tai tu gal ir reksi, kad fixas kai ir antra gaus narkomanas 😁 ir kuom cia man pasiseke? as net nezaidziu, kodel man sektis turi tam korte 😄DD, tiesiog ka brownas turi pastatyti pries lenka apart servo? NIEKO.
  • Aisku praeis, kodel neturetu? nes shokki taip pasake? 😄D cia ir sitas setas Tb turejo uzsibaigt, dziaukis kad pasiseke Shokki ri patylek geriau nes reksi kad fiksas kai gaus tas lenkas 😄
  • Optimistai 😄 😄
  • Galwoji dar paeis vycka overiukas?😁
  • Nu fuksas lenkas ir tiek 😁 gaus i kupra 2seta tikrai, nieko ispudingo jis ten nelosia o Brownas issivaziuoja po biski tik va nepasiseke ziauriai
  • Gerai kad nejemiau 😁 o norejau.
  • Uz brown narkomana statyt visiska nesamone 😁, bentjau su narkotikais susitvarke ana met. tikekimes siemet kazko bandys siekti
  • 😄
  • Debi*loidas jamaika toks grybas pirmi 2 break pointai tokios progos buvo , 3 jau be sansu , ir is 0-40 lenkas ramiai game A-40 nusieme... 3-6.......
  • Eik tu nx !!
    atspejo viska padare , 2 bp vel turejo toki sansa.....
  • Oi bleeee kaip gaila pirmo bp i tinkla....
  • Lenkas prie tinklo 😄 40-0 davai jamaika 3 bp !
  • 3-5 30-0 ima , davai jamaika 😡
  • Abejotina ar dar iki o tb daeis jamaikietis. visi gi zinom jo psichika kai jam patrinka, tada isvis nebelost pradeda
  • Nu va super, lenko 1 setas o Brownas taip neklys visa matca tikrai 😁 tik gaila kad jau per 2 setus nebeimanoma overint nes bus Tb trbt 2sete 😔
  • Begioja kaip daunys prie to tinklo
  • Antana jis laimes
  • Greičiau Brownas laimės per du setus nei tas lenkas, nejuokinkit sauskelnių
  • Kolkas brown tik pirmas padavimas traukia, kitu atveju lenko taskas beveik vsd 😁
  • 7-6 6-4 uztektu 😄 arba pirma ima lenkas , antra ima jamaikietis ;D
  • Jo brown ir 2-0 cia gali nusikraut
  • Nezinau cia ar i sausa. 50/50 cia, bet, kad per 2 setus tai turetu
  • Tai del manes tegul buna ta pergale, bile overi padarytu 😄 ar tu tikiesi cia kad sulups 2-0 visiskai i sausa? 😄DD
  • Gojowciko pergale
  • Čia nebent Brownas pradės šaudyt savo patrankas į kraštus ir Gojovšikas savo padavimo neims. Dėl Browno net jaudintis nereikia, jo padavimo tas lenkas (kiba vokietis) nepaims...
  • Gal pasimsiu m bet baisu kazkaip