Krajicek neblogas vaikis,vis dar su siokia tokia perspektyva,nors neislipo ir neislipa ir perpektyvos,labiau pasizymi namuose silpnesniuose vietinio pagrindo ch ar fu,naujametine nakti nematau jo pasipriesinant belgui.goffin kur kas talentingesnis,turi didesni arsenala i kuri gali kabintis ir manevruoti zaidime,minusine psichologija cia neturi kliudyti tokiose dvikovose,kas jam kisa koja dazniausiai.puikus startas,itikinantis,meginsiu pasitiketi juo vel.
- Balsų: 6
Komentarai (0)