Sveiki susitinka siuo metu i duobe patekusi ekipa southampton kurie paskutiniame ture pralaimejo namuo aston villa 2-3 ir city kurie siuo metu yra nuostabioje formoje,o ypac puolimas,musama visiems ir svarbiausiai daug,aguero su kompanija musa viena ivarcio po kito,ko pasekoje ir rinkausi tarp city pergales ar overio ir nusprendziau imti overi,pagal taip kokios situacijose dabar yra klubai,sekmes! 😁
- Balsų: 16
Komentarai (0)