Sveiki. Renkuosi Feltono underi todel,kad nera savanaudis zaidejas, labiau linkes asistuoti ekipos draugams, nei pats mesti. Toki totala permete tik 4 varzybose is 10 zaistu. Pastebejau idomu fakta,jog toks totalas buvo perliptas tik tokiose varzybose,kuriose imete po du tritaskius, nors statistiskai nera taikliausias metikas is tolimu distanciju ( vos 23proc. pataikymas). Pridurti galima ir tai,jog ir is dvitaskiu pataiko vos 36 proc. taiklumu,o ismeta apie 8-10metimu,tai galite pasiskaiciuoti kiek dvitaskiu +/- imeta. Snekant paprastai,tikiuosi statistiniu varzybu is Feltono,todel imu underi. Sekmes 😁
- Balsų: 1
Komentarai (2)