Sveiki. Naujas menuo,tikekimes, atnes teigiamu permainu. Desperatiskas lapkritis man buvo, na,bet tikekimes ziema bus sekmingesne, stengsiuosi vel pateikti prognozes reciau,bet realesnes, negu dazniau,bet maziau patikimas. Is ne itin gausios pirmadienines pasiulos siulau imti ,jog Fiorentinos-Veronos varzybose abi ekipos bent po karta pasizymes. Fiorentina si sezona puikiai dirba puolime, Serie A dazniausiai yra kalama po du ivarcius per varzybas, o dar zaidziama namie,kur ir varzovas atvyksta,anaiptol, ne su geriausia gynyba. Pastarieji, dar pries du turus buvo tarp lygos rezultatyviausiu ekipu,taciau jau du turus nera pasiekiamas ivartis,tad tikrai netikiu,kad Verona ekipa dar ir treciose varzybose is eiles aikste paliks be ivarciu,kai siais si ekipa yra kalusi ir 3 ir 4 ivarcius. Tiesa,nepaminejau,jog praeitame ture pries Udinese Fiorentina taip pat issiveze \"baranka\",tad man cia du idealus faktoriai siam statymui. Mano akimis, cia susitiks dvi ekipos ,kurios propoguoja toki zaidimo stiliu- \"imusk daugiau nei varzovas\",tad po tokiu sausru abieju ekipu pusese cia tikiuosi tikro ivarciu lietaus. Sekmes 😁
- Balsų: 38
Komentarai (19)