Na čia underis dėl kelių priežasčių:
1. Nets ir vėl neturės Williams, Kirilenkos, Lopezo ir Terry, tad puolimas silpnėja.
2. Aišku dėl pirmos priežasties silpnėja ir gynyba, tačiau Toronto puolimas labai lengvai nuspėjamas ir apsiginti komandai, kuri trūks plyš bandys nutraukti nesėkmių seriją turėtų pavykti.
3. Torontas irgi turi tam tikrų, nors ir neženklių sveikatos sutrikimų. Į komandą įsisuko kažkoks peršalimo virusiukas.
Sėkmės!
- Balsų: 17
Komentarai (0)