Sveiki. Vtb lyga. Susitinka Nymburgas pries Ryta.Cia renkuosi ryto pergale daugiau kaip ant 3tsk. Daug neprirasysiu,Rytas gilioje duobeje,5 pralaimejimai is eiles,zaideju ir trenerio nuotaikos prastos,treneriui isvis turetu but geda paziuret fanam i akis jei ir sias varzybas pralostu.Nymburgas zais namie,komanda nebloga,na ryto sudetis mano akimis kurkas geresne,o jog zais isvykoje tai ne faktorius. Is duobes lipti pats laikas,jei ne dabar tai kada.Pergale pakeltu nuotaikas ir ikveptu zaidejus patvarkyti Zvezda artejanti penktadieni.Nymburgas namie gerai zaidzia ir kartais parklubdo gana stiprius varzovus,bet sikart nemanau,kad jiems pavyks nukauti Ryta,nors triuskinancios Vilnieciu pergales tikrai neprognozuoju,laukiu graziu rungtyniu ir Ryto pergales daugiau kaip 3tsk skirtumu.Sekmes.
- Balsų: 63
epic