Sveiki, tai bus mano pirmoji prognozė, todėl priimsiu jūsų visas pastabas. Šiandien prasideda 4 - asis grupių etapo turas. Man asmeniškai nepatinka ši tvarka, kai žaidžiama du kartus su ta pačia komanda iš eilės, mano manymu, taip daug daugiau draw\'u nei pergaliu. Taigi, renkuosi Galatasaray pergalę išvykoje prieš danų klubą Kopenhavn. Manau daug komentarų čia nereikia, visi žinome, jog danai grupės autsaideriai, o turkai ta komanda, kuri kovoja dėl vietos kitame etape. Mancini tikrai sukoncentruos komandą iškovot 3 taškus. Atrodo didelių traumų nėra, žais visi pagrindiniai žaidėjai. Sėkmės :-)
- Balsų: 62
Komentarai (12)