Sveiki.Eurolyga, Rytas pries Kutxa.Cia renkuosi Kutxos pergale.Tiesa sakant tikejausi kitokiu kof (apkeisciau juos vietomis) na bet siuo atveju man i nauda.Abi komandos turi po viena pergale ir viena pralaimejima sioje lygoje.Aikstes pranasumas sikart pas Ryta,na bet to nesureiksminu.Nesureiksminu ir to jog Vilnieciai pirmosiose rungtynese iveike Pao ( kiekviena sezona,kai rytas zaidzia eurolygoje,kad ir kokia sudetis butu jie sugeba iveikti viena lb galinga varzova,o toliau viskas eina kaip iprasta dar kelios pergales ir tik svajones apie top16 (nenoriu buti blogu pranasu,bet tai jau yra) sudetis pas komandas gana padorios,bet kutxos man atrodo kurkas stipresne,deja ja susilpnino Emeterio trauma jis negales zaisti siame mace,na bet pasistiprino Kaukenu (sudare su juo 1men sutarti) ispanijos lygoje Laboral atrodo nekaip,na o rytas kolkas turi visas pergales,bet lyginti Lietuvos ir Ispanijos lygu net neverta,ten Kutxa nusileido auksciausio kalibro varzovams.sunku isdestyti savo mintis kodel Ispanai turetu issivezti pergale is Vilniaus,bet man svieciasi ju pergale,Kof tikrai puikus,sekmes einantiems su manim😉
- Balsų: 97
Komentarai (2)