Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

R. Federer - V. Pospisil

10/26 20:00 GooD -8.00
2013/10/26 18:46 R. Federer (2:0) @-156 8/10
 

Siandiena keliausiu toliau su sausa Sveicaro pergale. Vakar isties per plauka islindau i pliusa, bet svarbiausia, kad laimejau 😁 Pasirodo nera jau toks beviltiskas siame turnyre. Vakar antrame sete reikiamu momentu persvere rezultat savo naudai 6:5 ir antraji seta uzbaige per Tie-break 7:6. Vakarykstis varzovas manu tikrai galingesnis yra nei siandienos.
Pospisil iveike siame turnyre neblogai atrodanti I. Didig, zaideja kuris temoka zaisti eisais tai Karlovic, ir R. Haase. Siandien varzovas kiek galingesnis uz visus paminetus pirmai.
Sveicarui savi ziurovai ir paskutinis turnyras pries lemiama metu uzbaigiamaji turnyra Londone. Taigi imu siandiena taip pat sausa rezultata Sveicaro ir pasirinksiu dar minusine fora. Sekmes.

  • Balsų: 7
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

GooD

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -11.30
  • ROI -3.98%
  • W% 37.14%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 36
  • Unitų atspėta: 280.70
  • W-L-T : 13-22-1
  • Vid. unitų skaičius: 8.11
  • Unitų spėta: 292.00
  • Vid. koeficientas: 200.1
 

Unitų pokytis

0-6-12-18-24-302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Suskleisti statistiką Detali statistika

Komentarai (4)

  • Galvojau ir as kad unibete 2/3 buvo auksinis kofas... kita karta reiks gerai pagalwot su Fede einant
  • Gaila, kad kofas labai jau prastokas, bet sufiksavus pora statymuku labai puikus derinukas 😁
  • 😁 su sito veikejo 2nd servu manai Fedas vargs? Nesicackins jis cia , Vasekas nera toks nuostabus , tiesiog vakar Dodig tuscias buvo , be servo nieko pasiulyt negalejo , zaidimo nei kiek neastrino , o jei tik pamegindavo is karto out out out 😁 Karla is viso be servo nieko neturi ka pasiulyti , ir Haase kuris mano galva buvo truputuka issikvepes tai zinai 😁 Sveicaras namie , ir tikrai nemanau kad Pospisil gali kazka rimto jam pasiulyti speju 6-4 6-3 Feduko
  • Beviltiskas buvo dimka kai nesuservavo macui ir smasho nepataike.😁 o cia fede oj vargs oj vargs..over!