Efes laimės prieš Strasbourg. Pirmiausia man Efes smogiamoji jėga solidžiau atrodo. Centrai: Erden, Barac Stanko. Kraštai: Vasiledis, Savanovic, Hopson scotty. Maži: Gordon, Planinic. Na pirmose efes 20 taškų pasiėmė Armani. Tuo tarpu pirmose Strasbourg nusileido Brose išvykoj. Na žiūrėjau tas varžybas nuo 2 kėl., tai nieko įspūdingo neišvydau. Gal nedaužys efesas išvykoj strasbourg, bet pergalę turėtų pasiimti.
- Balsų: 122
centrai isvis mediniai efeso. pas armani buvo vienintelis samuels galima sakyt po krepsiu, bet kova vistiek efesas pralaimejo. pas strasbourg stoves ajinca, nenumanau kaip su juo susitvarkys.
hopson isvis suzaide idealias rungtynes, kad suzais antras tokias tai mazai sansu. apie vasileadi ir savanovic isvis neturiu ka pasakyt, turi daug laisves puolime, meta belenkiek metimu. jei ju diena, tada gerai, jei ne, amen iskart. va rimciausias zaidejas tai gordon, planinic nieko blatno jau.
strasbourg tikrai kovos namuose, nes nieko kito ir nebelieka (kad isvykose paims pergales tai sunku tiketis). palaikymas geras buna pas francus, turi neblogu legionieriu. ir cia rizikuot su 1,62kofu tikrai neverta.
ir beje, zaide efesas pries rimtesne komanda ulkeri, iskart buvo sunesioti i vienus vartus