Sveiki.Is siu varzybu siulau dar viena varianta-Bayerno pergale trimis ivarciais. Na, kofas ne stebuklas, bet sakykime jei cekams ta diena nenusisypsos fortuna ir nesugalvos ikalti kokio stebuklingo ar labai grazaus ivarcio tuomet statymas praeis kaip per sviesta. Nieko cia daugiau nereik aptarineti. Bayernas namie tures 75-80 procentu kamuolio kontrole ir visu varzybu metu kurs tik jie, o net kai kamuoli ir perims cekai, deja, ju zaidejai bus per silpni tiek individualiai, tiek komandiskai sukurti kazka labai jau pavojingo pries tikrai vartus patikimai saugojanti Neuri. Pridekime dar ir tai, kad bavarai zaidzia savo namu arenoje puikiai palaikomi savo sirgaliu ir gauname varzybas tik vienoje aikstes puseje.Jei miestieciai tokia fora permuse isvykoje pries Plzen,tikekimes Bayernas bus pajegus ta pati padaryti ir namie. Sekmes 😁
- Balsų: 64
Komentarai (0)