Devils nera laimeje nei vienu varzybu si sezona, bet absoliuciai visos varzybos pralostos treciame kelinyje. Iki praeitu varzybu po dvieju kelionu visada buvo lygiosios arba jie pirmaudavo. Ottawa grizta namo po sesiu varzybu isvykoje, laimeta tik pries beviltiskus Buffalo ir vakar magiskai istrauktos varzybos su Spezzos hat tricku pries Islanderius. As tikiu tik specifiniu komandu namu pranasumu. Ottawa zais namie, taip, bet jie atzaide kruva varzybu isvykoje ir tik siandien grizta i Kanada, prasiblaske tarp abieju pakranciu, iskarto vel ant ledo ir iskarto spaudimas nugaleti. Devils turejo poros dienu pertrauka viska persvarstyti ir nusiraminti, sezono pradzia ir reikia susigriebti, Devils GM jais pasitikti ir nezada daryti jokiu drastisku sprendimu.
- Balsų: 24
Komentarai (0)