Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2013/10/13 02:30 Djokovic @-227 8/10
 

Nera ka daug rasyti, tiesiog kaj toks kofas duodamas uz Djoko pergale reikia imti. Delpas ir taip pasieke daug eliminuodamas Rafa, manau to jam uzteks, serbas ims eilini titula, taciau kova gali but atkakli ir prireikti 3 setu todel imu tik paprasta pergale.

  • Balsų: 33
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

-Carmelo-

Padėkų: 7

Sekėjų: 3

  • Unitai -111.71
  • ROI -8.38%
  • W% 48.00%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 178
  • Unitų atspėta: 1246.29
  • W-L-T : 84-91-3
  • Vid. unitų skaičius: 7.63
  • Unitų spėta: 1358.00
  • Vid. koeficientas: 109.2
 

Unitų pokytis

-100-106-112-118-124-1302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (11)

  • Nori prisizaisti dzokas akivaizdziai 😁
  • Nesakiau kad lengwa kowa bus bet djokas ims 100 proc, 3-2 laimi lemiamam sete
  • Tu sulauk pabaigos, tafa galesi giedot. Zjbs eina 100% stafke jusu, labai ramiai ane?
  • Neskubek. 😁
  • Ne petro diena siandien turbut :-D sensaciju megejams nepasiseke viskas atsitiko kaip ir turejo but
  • Jau skuta ta Del Potro,be gailescio
  • Bono, ar pats dejai bent kiek uz Djokovic? kad toks garantuotas? 😁
  • Sitas 100% praeis,nors kofas nera didelis,bet ir 10000 galima deti,nes ramu ir dabar
  • Nu tu galvojau seip kai kurias prognozes rasai speliodamas, be jokiu motyvu, bet dabar istikinau, kad tu visur nesisomedamas rasai. Ziurejai siandien maca? Rafa man buvo sito turnyro favoritas, nu bet ji taip tragiskai traiske, o viskas pasimate paskutiniam game, kur visikai beviltiskai ji pasiute lauk. Nezinau su 1,40 cia visikai neverta rizikuot.
  • Gryna nesamone
  • Tu matei bent, kaip siandien zaide argentinietis ? 😁 Nadalis sunkiai ka ir pastate, Del Potro servas ejo, kai raketa, tik mazesne ispano klaida ir argentinietis tuo pasinaudodavo, jau nekalbu apie padavima, cia bus labai idomi kova ir Del Potras pajegus pasiimti, tuo labiau, kai toks kofas duodamas, o uz Novaka net neapsimoka det su tokiu kofu. 😁