Nera ka daug rasyti, tiesiog kaj toks kofas duodamas uz Djoko pergale reikia imti. Delpas ir taip pasieke daug eliminuodamas Rafa, manau to jam uzteks, serbas ims eilini titula, taciau kova gali but atkakli ir prireikti 3 setu todel imu tik paprasta pergale.
- Balsų: 33
Komentarai (11)