St.Louisas metu metus buvo super nevykeliai, po 2 ivarcius musantys namie, nobet favoritai, uz kuriuos gal net nesu states. Si sezona pakolkas viskas kitaip, pries sezona matesi kad komanda visai kita, po daug metu pagaliau atsirado normalus puolimas, jau per pirma kelini viskas isspresta su Nashville, Florida isviso sutraiskyta 7-0, abu vartininkai irgi gerai dirba. St. Louisas namie atzais dar 3 macus ir neasku i kuria puse viskas pakryps sezono metu, todel pergaliu reikia kaip imanoma daugiau. Chicago kaip ir visi cempionai letai pradeda nauja sezona, saudymas be gynybos su taip pat kiauru gynyboje ir dar ne visa jega judanciu Washingtonu ir pralaimejimas Tampai ta tik irode. Po Detroito perkelimo i kita diviziona St.Louisas-Chicago turi potencialo tapti centriniu match-upu Centriniame divizione, komandos ir taip turejo ryskia tarpusavio istorija, bet rytoj po daug metu matau labai gerus sansus St.Louiso puseje.
- Balsų: 23
Komentarai (0)