Sveiki, velgi, jei nepatinka nestatykit, niekas nevercia, bet man sitas macas dienos ivykis, abi komandos megsta atakuoti ko pasekoja pasipila ivarciai. Abi komandos turi bedu giinybos grandine, traumos, traumeles. As sita ivyki emu stambiai. Komentarai su neargumentuota mano prognoze nereikalingi, nenorit nestatykit 😁 sekmes 😁
- Balsų: 4
Komentarai (0)