Jeigu imt, tai tik didesni kofa. Radwanska neblogai atrodo, zaidzia savo zaidima ir tiek. Ginasi gerai, bet Kerber rodo fantastiska zaidima ir moka zaist labai astriai, atakuojanti tenisa daugiau propaguoja, nors lygiai taip pat gali ir apsigint. Maciau tik po viena maca abieju, tai Keys pati pralose Radwanskai, kai sere viska i tinkla lygiose vietose ar i autus. O Kerber pries Robson zaide fantastiskai. Trauke viska, tasku ispildymas savo padacios metu pagirtinas, sudetingiausius kamuolius traukdama sugebedavo net atakuot. Pries savaite Kerber jau laimejo pries Radwanska per 2 setus, laukiu kazko panasaus ir snd.
- Balsų: 30
Komentarai (2)