Sveiki. Trumpai kodel as manau,jog siose varzybose isvysime overi. Visu pirma Red Bull-ekipa,kurios bent kiek nors besidomintiems futbolu tikrai nereikia pristatineti. Austru puolimo masina si sezona veikia kaip sveicariskas laikrodis,vietiniame ir europos turnyruose musama po 3-4 ivarcius per rungtynes,kartais net ir daugiau,o zaidejai varzybu be musama ivarciu ko gero net nepamena. Tad manau cia vien Red Bull gali permusti toki totala. Tuo tarpu seimininkai taip pat nera gynybine,namie Danijos cempionate vidutiniskai kalama po 3 ivarcius,o pirmose varzybose Europoje sugebejo 2 iridenti i tikrai pajegaus Liego Standarto vartus isvykoje. Mano akimis, cia siandien turetume isvysti ivarciu fiesta,o rezultata speciau 2:4, ar 2:3 sveciu naudai. Sekmes 😁
- Balsų: 37
Komentarai (0)