Sveiki,vel po darbo grizes matau danus 😁 ir dar matau savo praeitu metu arkliuka rabbit,tai komanda kuri bega ir meta,turbut daugiau nieko ir nemoka 😄 ju atakos trumpos ir tikrai greitos.
Varzovai aplamai silpni,prasileidzia labai daug tasku masciau apie vien triusiu overi,bet pasiemu abieju,nes manau,kad cia bus bek mesk.Daugiau neina pasakyt,nes sezono startas.sekmes
- Balsų: 6
Komentarai (1)