Sveiki,visi matau cia uzia apie city pergale,bet nematau visiskai rimtu priezasciu tam,city dbr yra duobeje,nors pakilime sios komandos kaip ir nepamenu,o plzen yra tikra namu komanda,pirmosios rungtynes,nenustebciau kad ir daug fixu butu uzfiksuota,sitas varianats man rodos visai realus,nes city isvykoj grynas nulis. nenustebciau jai butu ginybinis ir kiek nuobuodokas futbolas su mazai ivarciu,kas kartu tiem sekmes 😁
- Balsų: 11
Komentarai (2)