Jau 4 kartus esu states pries Los Angeles siemet ir 4 kartus pralaimejau 😁 bet esu atkaklus ir pagaliau turiu laimet. visgi tai yra tikrai ne pati stipriausia komanda. O Calgary yra pakilios formos it turetu laimet. vadovaujuosi paprasta paskutiniuju 10 rungtyniu statistika, los Angeles yra priespaskutinej vietoj visoj lygoj pelne vos 6 taskus, o ir aplamai yra prasciausiai zaidzianti komanda visoj lygoj, o calgary per paskutines 10 rungtyniu zaidzia sekmingai ir yra pelne net 16 tasku. Na turetu visgi nugalet calgary sianakt, kad ir isvykoj.
- Balsų: 0
Komentarai (1)