Nežinau, ar matėt kaip Lietuva žaidė su latviais, bet vaizdelis buvo tikrai prastas. Ir tai nebuvo kažkokia išimtis - lietuviai šį atrankos ciklą daugiau mažiau taip atrodo nuolatos. Šiuo metu pasiekitas visiškas dugnas, prieš kelias savaites pralošta Liuksemburgui, žaidėjai psichologiškai palūžę, treneris neranda bendros kalbos su jais. Kritiką žeria per spaudą, o tai tik liudija, kad mikroklimatas komandoje labai prastas. Negana dar nepakviesti į rinktinę T. Danilevičius ir D. Šemberas, kurie tikrai galėjo sustiprinti komandą.
Lichenkšteinas, priešingai šį ciklą lošia turbūt vieną geriausių futbolų per savo istoriją. Niekam lengvai neatiduoda taškų. O jau jų pasiimta ir iš latvių ir iš slovakų. Penktadienį tik po labai atkaklios kovos nusileista graikams 0:1. Prieš tai draugiškose kroatams pralošta 2:3, lygiosios su Slovakija.
Pirmame mače prieš metus lietuviai išvykoje nugalėjo Lichtenšteiną, bet tada forma lietuvių nebuvo prasta, geroj formoj buvo ir abuu įvarčius įmušė, dabar tragiškai atrodantis Edgaras Česnauskis.
Na žodžiu manau išvis gali būt, kad lietuviai nelaimės ir Laslo pasitrauks pagaliau, bet imu daug saugesnį ir manau tikrai užtikrintą variantą.
Sėkmės!
- Balsų: 35
Komentarai (5)