Pocius neranda savo žaidimo, Kazlausko pasitikėjimo neturi, vakar prieš Juodkalniją net nepasirodė, šiandien jei ir išbėgs tai tik epizodiškai. Statymui pakenkti gali tik greitos Seibučio baudos ir ženkliai išaugę Pociaus minutės. Tačiau ir per savo gaunamą žaisti laiką jis apatiškai žiūri į krepšį, lyg bijodamas atakuoti. Mastymas manau jo toks. Išeinu, ariu ginyboje, nepridarau kvailų klaidų, sėduosi, taškus rinkti yra kam. Sėkmės :-)
- Balsų: 30
Komentarai (4)