Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2013/09/08 13:04 Azarenka (Azarenka+5.5) @-133 7/10
 

Didelio skirtumo tarp ju nematau. H2H 11-3 Serenos naudai, bet baltaruse dali dvikovu su amerikiete zaide budama gana jauna, kaip sportininke. As atmeciau dar du rezultatus kur Azarenka retirino ir walkower. O paskutiniu metu viskas atrodo netgi Vikos naudai, siemet 2-1. Per paskutinius dvejus metus tokia fora buvo pramusta 5 is 8 kartu.

  • Balsų: 34
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Anisovichius

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -44.47
  • ROI -4.51%
  • W% 50.99%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 154
  • Unitų atspėta: 962.53
  • W-L-T : 77-74-3
  • Vid. unitų skaičius: 6.54
  • Unitų spėta: 1007.00
  • Vid. koeficientas: -112
 

Unitų pokytis

-30-36-42-48-54-602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (15)

  • Anisivimoviciau jei skaitysi tai galiu pasakyt kad neeiline nesamone cia nors net nesidomiu nei statau kada uz wta bet vistiek, koks cia value nezinau net virs 2 kofas nera. Balsavau taip tik todel kad data bloga nurodei ir tuometu atrode kad laimes 😄
  • Glt7 ar tikrai? LOL 😄
  • Glitoriau lengvai
  • Stampuoja serena toliau i tinkla
  • O gal dar ne 😄
  • Lengvai 😄.
  • Glt7 kazka sakei? 😄
  • Nu negalejo iki tb datraukt kur walkata azarenka negaliu
  • Lengvai 😄
  • Gaidiena cia su ta storasikne gaunasi...kur jos ta forma isgirtoji? I tinkla ir i tinkla
  • Koeficientas 1.75 tau viską atperka? Nu joo.. Nestebėjai tu matyt nei vienos nei kitos žaidimo, azarenka nepaservuoja, ko pasekoje ir peneta breikino pastoviai, o tas nelaikymas jau didelis minusas, nes motušė atvirkščiai, ir kaip nali žaidė iki mamkos tai vika būtų kritus man rodos po lapais.. revančas dar, namų sienos, ginami taškai ir t.t. viskas serenos naudai 😁 aišku palinkėsiu kad sueitų tau statymas, nes aš nieko neimu pasižiūrėsiu tik finalą ramiai 😁
  • Nu nezinau ant kiek prasta matcha turetu suzaist wiliamse, kad azarenka mestu issuki. Kazkaip net neabejoju, kad Li butu laimejus pries baltaruse, o ka amerikone su ja padare visi puikiai mateme. Kai vika sugeba but optimalios formos, tai dar kazkiek gali igelt williamsei, bet su dabartiniu zaidimu tai cia 3:6 2:6.. ar net baisiau. Dohoje buvo berods pirmas sezono turnyras sezono panelems, o forma tuo metu buna kazkur dausose pas daugeli. Asmeniskai, jei cia laimetu baltaruse, tai butu didziausia sio sezono staigmena, nors atrodytu susitinka 1/2 raketes, bet kai serena zaidzia savaji zaidima - ji buna kaip is kito pasaulio
  • Man cia viska atperka koeficientas, pats vietoje foros pergale paemiau, neatsilaikiau, nors parases prognoze maniau imti fora.
  • Kaip Serena suede Li.N., nors kiniete tikrai gerai zaide..na bet sekmes tau.
  • Negasdina kad azarenka viso turnyro metu atrodo labai neuztikrinta,daro labai daug vaikisku klaidu,prastai priima servus,o serena atvirksciai,isskyrus pirma seta su stephens zaidzia labai galingai ir uztikrintai?