Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2013/08/09 20:11 Salzburg @-222 10/10
 

Zalgiris issoko auksciau bambos, bet auksciau galvos sokt neimanoma. Biudzetai cia skiriasi vos ne 10x, teks skaudziai but nuleistiems ant zemes. Pasiseke su varzovais mums ankstesniuose etapuose, gal net pasirode kai kam, kad galim uzkariaut Europa, optimizmas - sveikintina😁 Paskutines 10min pries lenkus - toks vaizdas nusimato Austrijoj visas varzybas, tik beda ta, kad austrai bus visom prasmem truputi geresni nei Lechas. Jei pralosim tik vieno ivarcio persvara busiu labai labai nustebes. Apie lygiasias cia galim tik pasvajot, kita vertus nebutu gaila ir pralost jei Zalgiris tik sugebetu iskrest amziaus pokshta😁

  • Balsų: 115
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

SureBet

Padėkų: 9

Sekėjų: 4

  • Unitai 79.17
  • ROI 7.01%
  • W% 54.42%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 151
  • Unitų atspėta: 1242.17
  • W-L-T : 80-67-4
  • Vid. unitų skaičius: 7.70
  • Unitų spėta: 1163.00
  • Vid. koeficientas: 109.6
 

Unitų pokytis

9084787266602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (15)

  • Orakulas1 bet tu optimistas jei tikiesi, kad 3:0 baigs😁 per gerai megeju komandai toks rezultatas butu
  • orakulas1 (-13.36 / -9.28%) 2013-08-21 23:55
    isnesh ta zalgiri ziauriai, manau 3:0 nusimato. ryt paminesit mano zodi <<<<< i veidus jums 😁
  • Viso gero
  • Isnesh ta zalgiri ziauriai, manau 3:0 nusimato. ryt paminesit mano zodi 😁
  • Rytoj apie 21v55min euforija vyruciai baigsis
  • Pauliuske, kad tavo zodziai dievui i ausi (arba rimtai mafijai, kurie fixais uzsiima) 😁
  • Laimes tas zalgiris
  • Dar vienas, nukale shalke ir nieko nereiskia... Jeigu zalgiris nukaltu shalke kazin ar nieko nereikstu 😄
  • Tai,kad jie nukale Shalke, kaip rasoma komentaruose nieko nereiskia, SHalkes forma isvis apgailetina.
    pas Shalke vienas Huterlaras tikrai negali traukti visos komandos.
  • Lygiosios arba zalgiris nepralaimes . As symet tikiu Lietuvej 😉
  • Garantuotas sitas,tik kofas mazas.-1,5 galima imti
  • O mes paimsim alaus, padesim po 10lt uz zalgiri ir sirgsim ;D
  • Paemes sita stambiai 😁 turi lengvai eiti 😁
  • Gilios analizes cia nereik. Red Bull geresni zaidejai ir geresne forma, na speju ir taktiskai jie geriau atrodys (cia lyginu su Poznane), nes turi patyrusi stratega ish Vokietijos, nors jis garsiuose klubuose ir nedirbo, bet zinant vokieciu futbolo treneriu intelekta ir pedantiskuma, tai musu Zalgiriuka isnarstys po kauleli. Pries sezona austrai nukale Schalke 3-0, Metza 3-1, Paderborna 7-2. Austru bundeslygoj per 4 turus jau 15 ivarciu sukrate. Truputi net bauginantys rezultatai. Dabartini Zalgiri, kad ir kaip mes ji mylim ir kiek geru emociju mums suteike, bet imetus i austru lyga vartytusi kazkur lenteles dugne, taigi.. Tikiuosi parodysim kovinguma ir visgi sugebesim garbingai pralost. Beje kaip ir tikejausi krenta kofai
  • Tai isvardink bent 3 dalykus tada, kuo Red Bull pranasesni uz Lecha ?turetu buti lengva, juk sakei viskuo....