Susitinka dvi komandos kurios zino kaip ir moka musiti ivarcius. Arsenalas siose rungtynese versis be cazorlos ir sanogo, o pas napoli netekciu nera. Emiratu taure turi labai idomia specifika, uz kiekviena imusta ivarti yra skiriami papildomi taskai, galbut tai privers komandas zaisti labiau atvira futbola, beto tai yra draugiskos rungtynes, todel cia paprastai buna ne toks agresyvus futbolas su maziau kieto kontakto ir gynybos. Greiciausiai dauguma jau zino, bet napoli gerokai sustiprino savo ataka sia vasara, neliko cavani, bet atejo higuanas, callejonas ir mertensas visi 3 stiprus atakuojantys zaidejai. Tai manau kofas uz overi tikrai neblogas variantas
- Balsų: 26
Komentarai (1)