Sveiki , pirmiausia norečiau pasveikinti visus su pirmają Žiurkės metų diena ir palinkėti didelės sėkmės tiek ir asmeniniame gyvenime , tiek ir lažybose 😁
Žinau , kad šis statymas atrodo gan kvailai ir aš galiu sulaukti didelės kritikos bangos iš kai kurių žmonių, bet jaigu aš nemanyčiau jog jis gali nepraeiti tikrai nerašyčiau , beto praėjusiais metais iš tokių atrodytų beviltiškų statymų aš per gana trumpą laiką pasidariau nemažai pelno.
Remiuosi tik trupučiuku statistikos ir asmeninėmis žiniomis ir tikrai žinau jog Arsenalas dažniausiai blankiai sužaidžia pirmąją rungtynių pusę , o juolab šiandien lošema prieš West Ham ekipą , kuri paskutiniu metu atrodo visai neblogai , paskutinėse varžybose netgi sugebėjo galima pavadinti sensacingai palaužti Manchester U futbolininkus , ko manau nesitikėjo niekas , kad ir koks galingas yra Arsenalas šiais metais , nemanau kad reikėtų taip stipriai nuverti svečius. Pamėginsiu atspėti keletą susitikimo baigčių.
- Balsų: 0
Komentarai (0)