Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2013/06/21 12:31 Martin (Martin) @-154 7/10
 

Martin si sezona labai solidziai zaidzia (aisku savo lygyje). Laimejo siemet 2 turnyrus ant hardo. Aisku si danga jam tinka labiau, nei gruntas, taciau ir ant smelio jis si ta sugeba. Padare ispudi vakar dienos pergale pries Starace, nors ir per 3 setus. Ant grunto paskutiniu metu nemazai zaidzia, tai jau priprato prie sios dangos. Varzovas siemet atrodo tragiskai, bendra statistika 4-6. O nugaleti Mertens (275), Kekez (753) ir siame turnyre Molteni (286) ir Trevisan (457). Situos du nugalejo per 3 setus. Nera jokio pagrindo manyti, kad Vagnozzi forma yra geresne nei vidutine. O su tokia pries slovaka vargu ar pasisakos.

  • Balsų: 27
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Anisovichius

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -44.47
  • ROI -4.51%
  • W% 50.99%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 154
  • Unitų atspėta: 962.53
  • W-L-T : 77-74-3
  • Vid. unitų skaičius: 6.54
  • Unitų spėta: 1007.00
  • Vid. koeficientas: -112
 

Unitų pokytis

-30-36-42-48-54-602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (42)

  • Palyginus labai normaliai cia su lose martin, ne viena ir ne du esu visiskai bb dejusiu ir belekaip losanciu o cia norma
  • Pagaliau! Sveikinu visus prisijungusius prie statymo!!
  • 😄 tu gi cia pas mus expertas
  • Kokie keisti jus gal pirmi metai tenisa stebit lol, ant clay nemazai tokiu nsm buna, vienas jau skelbiasi praloses, kitas jau sveikina nepasibaigus matchui 😄 juk cia clay ir ne atp tipo turnyras juk
  • Viska i outa
  • Tai ka as ir bandau paaiskint o kazkas dar kabinetis bando
  • Kaip reta bjaurus tenisas...
  • :d
  • Sveikinu chebra 😉
  • Reikia reikia...
  • Nebuk \"juokinga\" 😄 gerai uzteks sh malt reik martino pergales! Cit
  • Juokingas 😄
  • Tau rasyt ir niekas neliepia
  • Nieks gi neliepia cia tau skaityt nu,isnyk ir stebek macai jei uzkliuna mano rasymai 😁
  • Tai ka bl erzini nes viesai cia rasineji po N zinuciu kaio viskas blogai, kad pastenesi nuo to statymui geriau nebus
  • Tu maziau aiskink ka man daryt as tau neaiskinsiu kur tau eit ok 😁
  • Butent kad sakai kad nelaimes dar tavo zinutes irodo nes stebies \"laimes sako\" nebuk boba mezisk arba jei mizi dek uz vagnozi
  • As nesakau gi kad nelaimes,tik sakau kad parada koky jie cia daro graudu ziuret
  • Nu tai dek uz vagnozi tada kad taip neramu antgausi tas bapkes 2,6 kofas virs
  • Laimes sako
  • Beleko tu gal paziurekl pirma kas vyksta tada cia kazka rasyk
  • Aurimas ko cia myzi laimes tas martin, bl kaip irma kart tenisa matytum, daznai taip buna
  • Praeita karta kai lose tas wagnozis irgi tas pats buvo antram sete nu na nervai nebelaiko nuo tokiu iskrypeliu
  • Nu ar cia ne cirkas?
  • Mylisi kiekvienam geime ble, Errani servas stipresnis turbut
  • Jau gali daryt pralaimeta
  • Tie italai tai jau vemt vercia...
  • Nei vieno ace...
  • Tai cia normalu ir pamatysi kas laimes
  • Ziauru
  • Puse geimu breikais pasibaige...
  • Nu ble jei dbr nesuvalgys to laskuto,daugiau i italu mazus kof nebelysiu
  • Viskas cia aisku 😔 nu na ziauru kaip ant tokiu pataikai
  • Ir italija cia ne prie ko kai tokie fokusai vyksta
  • Man tai cia tik martin graudus 😔
  • Dekui
  • 3 setai nusimato
  • Per kur ziurit?
  • Tik isjungiau, iskart sausai breikavo 😄
  • Nu vienas uz kita graudesnis ble 😐, tiesiog kancia ziuret toki tenisa 😄
  • Nu nezinau kazkaip nerimtai jis nusiteikes pergalei...