Manau Lokomotyvo puseje aikstes pranasumas ir jaunesni, maziau pavarge zaidejai. Beto CSKA jau galvos kad padare visa darba. Dar esu pastebejes toki dalyka jau ne karta, CSKA su Messina, po 2 gan itikinamu pergaliu serijoje, kai visiem aisku kas nugales playoff serijoje, jie budami aiskus favoritai pralosia sekancias varzybas, o kitose sutriuskina varzovus. Si sezona taip buvo su Caja Laboral EL, o taip pat su Krasnyje Krylja VTB lygoje. Taip kad galvoju kad Loko pajegus vienas varzybas namie laimeti patys, bet gal ir CSKA
turi kazkokiu rysiu su bukmekeriais, visgi Rusijos lyga.
- Balsų: 59
Komentarai (2)