Sveiki imeciau si maca snd nes dar duoda toki kofa,ryt greiciausiai kris nes tope 1,45 jau,
cia aisku draugiskos,bet mano manymu vokieciai busimi europos ciampai ir nekitaip. futbolas auksciausio lygio
top zaidejai. macas viks neutraliam stadione, visi norintys iseit i aikste svarbiose varzybose, turi save parodyt draugiskose taip kad nemanau isbegs palakstyt.ekvadoras ir nera silpna kom kaip rodo paskutiniai macai bet megstantys risk like me ims.ir sekmes
- Balsų: 33
Vokieciai yra vokieciai...o tie juodziai laksto be nuomones ir tiek 😄