Mano akim, vienas is geresniu statymu siandien. Khimki nebloga forma demonstruoja, patys neslepia,kad nori laimeti VTB ir gali tai padaryti, nes turi aikstes pranasuma. Vakar khimki buvo susikrove daugiau nei 10 tasku persvara ir laike ja ilga laiko atkarpa, bet CSKA parode savo jega, ir pasivijo, bt nelaimejo. Pliusas yra dar tas khimkiui,kad nezaidzia CSKA weems, kuris yra komandos lyderis. Zodziu, khimki all the way.
GL
- Balsų: 8
Komentarai (0)