Antras grajus zemutiniam naugarde ir cia vel mano nuomone pergale pasiims seimininkai. NN jaunuoliams pagaliau pavyko iveikt zalius ir jie dabar jaucia dideli palengvejima, nes pamate, kad tai padaryti buvo imanoma. Vel reiktu tiketis nerezultatyvaus, akiai nemalonaus kasio, kuris bus palankesnis nn. Sekmes kas tikit.
- Balsų: 40
Skaitykite daugiau: basketnews.lt/news-62255...Zik45zArIU#ixzz2TjRTQcqF
P.S. Jei kas norit už Nyžną statyti tai Orakule duoda net 2,65 😡!!