Weems\\\'as manau jau prarado motyvacija si sezona draskytis. Pralaimetas finalo ketvertas savininkam parode kad aplink ji suburta kruva nevykeliu, ka manau vtb jie stengsis paneigti. Weemsas savo irode, yra tikra tasku masina, tad manau sitoj sovietu sajungos lygoj jam nera jokio tolko draskytis, o ir messina tikrai turetu stengtis laimet perdavimais, o ne weemso individualiu meistriskumu, ka matem grajuj su oly.
- Balsų: 5
Komentarai (0)