Taigi espanyol los namie,jau2 macai ir 0 ivarciu .Realo galine linija susilpnejus nepades 3 gynejai ir grynakraujis vokietis ozilas😁 .Kad realas ziauriai daug musanti kom manau nereikia niekam aiskint,taip lieka laukt tik namu kom ivarcio .serkmes
- Balsų: 23
Komentarai (0)