Na renkuosi čia kanadiečių pergalę, pirmose dvejuose varžybose jie atrodė silpnai, tačiau jau paskutiniame mače parodė savo jėga prieš norvegus. Manau kuo toliau tuo rodys vis geresnį žaidimą, tiesiog jiems reikėjo įsivažiuoti. Švedai - šeimininkai, surinko neperstirpiausią sudėtį, bet žaidžia gerai, iš NHL greitu metu prisijungs A. Edler ir broliai dvyniai Sedin\'ai, tačiau šiandien dar jie nežais. Manau šiandien bus apylygės rungtynės, tačiau susiklostys gale kažkas panašaus, kaip vakar suomijos - jav rungtynėse, kad paskutiniame kėlinyje Šiaurės Amerikos atstovai įrodys pranašumą prieš skandinavus.
- Balsų: 8
Komentarai (0)